Tisková zpráva

20. ROčník / Ladronkfest

Ladronfakest je za rohem! 

Festival volného času a zábavy tradičně pořádaný Prahou 6 se vrací na Ladronku! Již 10. 9. 2022 se park Ladronka na celý den promění v místo zábavy pro děti i dospělé.

„Letošní ročník festivalu nabízí bohatý program pro všechny věkové kategorie. Obyvatelé Prahy 6 a širokého okolí mají příležitost vyzkoušet si nespočet volnočasových aktivit mimo jiné díky spolkům, které si pro ně připravily ukázky činností na svých stanovištích,“ zve na oblíbenou akci místostarosta Jan Lacina, který má v Praze 6 na starosti oblast kultury a volného času.

A na co se můžete konkrétně těšit? Především na mnoho druhů sportovních, uměleckých nebo jinak zábavných aktivit. Např. florbal, bouldering, badminton, irské tance, ragby, házenou, a dalších aktivit ve formě workshopů. A třeba zde najdete nový koníček, ve kterém budete moci pokračovat i po skončení festivalu!

Na několika podiích na vás čeká hudební program v podání zpěvačky Annabel, nebo Jakuba Machuldy a jeho Elvis show. Také se můžete těšit na Band Contest nebo na Pole Dance Battle či program od organizace Cesta za snem s jejich životními příběhy.

O jídlo a pití nemusí mít návštěvníci strach. Gastrozóna uspokojí jejich chuťové buňky až dvaceti stánky s jídlem a pitím, které se budou nacházet v samotném centru festivalu.

I naši partneři si pro vás připravili různé aktivity, těšit se můžete například na chill out zónu od Hit Radia City nebo testovací jízdy od Porsche Praha Smíchov.

Pomyslné brány festivalu se uzavírají v 21:00. Dorazte včas, abyste si stihli vše užít na maximum!

Partneři akce:

Beko, Český Spořitelna, Letiště Praha, Pražské Služby, Central Group,  Porsche Praha Smíchov, Pe3ny, Le Fakap a Hit Rádio City

Galerie 2021

Zpět na hlavní stránku ->