Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

V sobotu 17. dubna startují Trhy na Kulaťáku

Dvanáctá sezóna Trhů na Kulaťáku bude po nuceně dlouhé přestávce zahájena v sobotu 17. dubna. Trhy se budou konat každou sobotu od 8 do 14 hodin na Vítězném náměstí za zpřísněných protipandemických podmínek.


náhled souboru

Mezi stánky budou povinné dvoumetrové rozestupy a všichni, tedy prodejci i návštěvníci, musí dodržovat hygienická nařízení – především mít ochranné prostředky dýchacích cest. Prosíme všechny, aby tyto podmínky dodržovali a další konání trhů nebylo ohroženo.

Na trzích návštěvníci naleznou nabídku veškerého povoleného sortimentu, tedy především oblíbené potravinářské výrobky, květiny a v tuto chvíli velmi žádané sazenice a další rostliny na balkony či zahrady. Prodej občerstvení je zatím zakázán.

Provozovatelé trhů se v letošní sezóně opět zaměří na omezení produkce zejména plastových odpadů. Návštěvníci mohou přispět například tím, že si přinesou vlastní obaly, látkové tašky či síťovky.--- konec tisknuté stránky www.ladronkafest.cz/aktuality/v-sobotu-17-dubna-startuji-trhy-na-kulataku-2021-04-16 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz