Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Podoba uličního prostoru Na Pískách v Praze 6 ›› detail/podstránka

Podoba uličního prostoru Na Pískách v Praze 6

Projekční a inženýrská kancelář TIMAO s.r.o. zahajuje na základě požadavku MČ Praha 6 práce na návrhové části studie, které má za úkol posoudit a navrhnout možné změny ulice Na Pískách. Ta bude základním podkladem pro budoucí stavební úpravy v ulici a to v horizontu dalších několika let.

V listopadu a prosinci roku 2020 byla zpracována analytická část studie, kdy bylo provedeno geodetické zaměření uličního prostoru a analýza stávajícího stavu (vedení technické infrastruktury, řešení a stav komunikací pro pěší a zpomalovací prvky, zelené plochy a parkování, odvodnění, městský mobiliář). V tomto období byly v rámci samostatné investiční akce také dokončovány stavební práce na rekonstrukci vodovodního řadu s obnovou povrchu vozovky v jízdním pruhu.

>>ON-LINE DOTAZNÍK ZDE<<

Nyní se můžete zapojit i vy, a to formou on-line dotazníku, případně je dotazník k dispozici v tištěné podobě na recepci úřadu MČ Prahy 6 (Čs. Armády 23, Praha 6). Můžete jej vyplnit také telefonicky na tel.   734 844 006 (Ing. Martina Paldusová). Té můžete také zasílat dotazy či obecné náměty na e-mail paldusova{zavináč}timao{tečka}cz.

Prosíme o vyplnění dotazníku či předání Vašich podnětů nejpozději do 30. dubna 2021.© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.ladronkafest.cz/na-piskach ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz