Tisková zpráva

Ladronkafest 2023

Ladronfakest je za rohem! 

„Blíží se 21. ročník Festivalu volného času a zábavy, který tradičně pořádá Praha 6. Tento nezapomenutelný den se bude konat 9. září 2023 v parku Ladronka, kde se celý prostor promění v místo plné zábavy pro lidi všech věkových kategorií


Ladronkafest je největším festivalem volnočasových aktivit u nás a běží už 21. Sezónu. Myslím, že je lákavé pro rodiče i děti přijít si na vlastní kůži vyzkoušet, čemu všemu se mohou děti a dospívající ve volném čase věnovat. Nabídka je totiž velmi pestrá,“ zve na oblíbenou akci radní Jan Lacina, který má v Praze 6 na starost oblast kultury a volného času.

 

V našem hudebním programu se na pódiích se vystřídají talentovaní umělci, kteří přinesou pestrou škála hudebních žánrů. Můžete se těšit na zpěvačku Elizabeth nebo vystoupení kapely Brass Avenue a další skvělé kapely. Na pódiu se rovněž představí již tradiční soutěž Pole Dance Battle a skvělé výkony všech účastnic.

 

A nezapomeňte na skvělý výběr jídla a pití, který vám připraví naše gastrozóna. Více než dvacet stánků se širokou nabídkou lahodných pokrmů a osvěžujících nápojů bude k dispozici přímo v centru festivalu.


Těší nás spolupráce s našimi partnery, kteří pro vás připravili různé aktivity. Užijete si relaxační zónu od Hit Radia City, Beko a Letiště Praha. A pokud máte zájem, můžete si vyzkoušet testovací jízdy s vozy od Porsche Praha Smíchov.

Celý festival bude vrcholit ve 21:00, proto vás vřele zveme, abyste dorazili včas a stihli si užít všechny atrakce, které jsme pro vás připravili!

Partneři akce:

BekoLetiště Praha, Pražské Služby, Central Group,  Porsche Praha Smíchov, Pe3ny, Le Fakap a Hit Rádio City

Galerie 2022

Zpět na hlavní stránku ->