Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Úklid, odpady a doprava ›› Úklid komunikací ›› detail/podstránka

Komplexní úklid komunikací podzim 2021

Harmonogram podzimního úklidu komunikací

Komplexní úklid komunikací zajišťuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy od 4. 9. do 2. 12. 2021.

Doba čištění je od 8 do 15 hod. TSK doporučuje motoristům sledovat dočasné dopravní značení v ulicích. Jedná se o přenosné značky zákaz zastavení, kde je uveden datum a čas. Řidiči je budou potkávat vždy sedm dní před zahájením blokového čištění v konkrétní ulici. Na vytipovaných blocích bude použito přenosné dopravní značení IP25a „Zóna s dopravním omezením“ a IP25b „Konec zóny s dopravním omezením“, které by mělo v některých místech nahradit velkou řadu přenosných dopravních značek „zákaz zastavení“ s dodatkovou tabulkou.

S ohledem na probíhající výkopové práce je možná i případná změna harmonogramu čištění některých komunikací.

Prosíme všechny obyvatele a návštěvníky městské části, aby sledovali dopravní značení a v době úklidových prací zajistili přeparkování svých vozidel nejen z vozovky, ale i z chodníku.

Podrobnější informace na https://www.tsk-praha.cz/wps/portal

Doporučujeme využít službu TSK INFO, k upozornění na blížící se čištění komunikací nabízí www.tsk-praha.cz 


 

Harmonogram podzimního úklidu komunikací:

Termín čištění: sobota 4. září

Blok č. D/11: Bělohorská (Myslbekova – Patočkova, obě strany, zálivy, přechody)

Blok č. D/16: Jugoslávských partyzánů (pravé strany ve směru jízdy), Paťanka, Pod Paťankou.

Termín čištění: pátek 1. října

Blok č. D/6: Banskobystrická, Buzulucká, generála Píky, Kafkova (gen. Píky – Svatovítská), Svatovítská (záliv proti poště)

Termín čištění: pondělí 4. října

Blok č. D/7: Kafkova (Svatovítská – Bachmačské nám.), Kyjevská (Kafkova – Wuchterlova), Pelléova (Sibiřské náměstí – Pod Kaštany), Ronalda Reagana, Svatovítská (záliv u pošty), Václavkova (celá včetně středového pásu), Wuchterlova

Termín čištění: úterý 5. října

Blok č. 9: Čílova (Na Petřinách – Na Okraji), Janouškova, Krásného, Maříkova, Na Okraji (Na Větru – Čílova), Na Petřinách (Stamicova – Čílova + parkoviště), Na Větrníku (Na Větru – Na Petřinách), Na Větru, Stamicova (Na Petřinách – Radimova, pravá strana od Radimova), Šumberova.

Blok č. J/1: Hořelická, Lišanská (Karlovarská - Možného), Možného (Lišanská – Drnovská), Na Jivinách, Netřebská (NN 4986 - Drnovská), Pod Karlovarskou silnicí, Ztracená.

Termín čištění: středa 6. října

Blok č. 10: Heyrovského nám., Křenova, Na Okraji (Štolbova – Čílova), Na Petřinách (Čílova – Heyrovského nám. + NN 1473), Na Rovni, Na Souvrati, NN 3861, Peštukova, Polní, Předvoje, Štolbova.

Blok č. 1: Fastrova, Gymnastická, Heleny Malířové, Hošťálkova (Kochanova – Vodňanského), Kochanova (Šlikova – Za Strahovem + Bělohorská – Zúžená), Kutnauerovo nám. + slepý úsek, Liborova, Maratónská, Nad Závěrkou, Šlikova, Tejnka (Fastrova – slepý úsek), U Dvora, Vodňanského, Za Strahovem, Závěrka včetně zálivů, Zúžená (Kochanova – slepý úsek).

Termín čištění: čtvrtek 7. října

Blok č. 11: Mahulenina (U Petřin – Radúzova), Nad Alejí (Zeyerova alej – Brunclíkova + parkoviště), Plojharova, Radúzova, U Hvězdy, U Petřin + parkoviště, Ulrychova bez slepého úseku, Volavkova, Zeyerova alej + 2 parkoviště.

Blok č. 2: 8. listopadu (Bělohorská - Říčanova), Hošťálkova (Dvořeckého – Vodňanského), Konecchlumského (slepý úsek od Bělohorské ke schodům), Kopeckého (Maštěřovského – Pod Věží – slepý úsek), Loutkářská (Rozýnova – Oddělená), Nad Tejnkou, Oddělená, Pod Věží, Rozýnova, Říčanova (8. listopadu – Dvořeckého), Šultysova (8. Listopadu – Dvořeckého), U Ladronky (Oddělená – Maštěřovského)

Termín čištění: pátek 8. října

Blok č. 12: Boučkova, Brunclíkova + 3 parkoviště, Bubeníčkova, Čílova (Na Petřinách – Šantrochova), Fajmanové, Hiršlova, Kratochvílova, Na Klášterním + parkoviště, Nad Alejí (Brunclíkova – Šantrochova, + parkoviště), Šantrochova + parkoviště., U Vojtěšky část, Zvoníčkova.

Blok č. 3: 8. Listopadu (Bělohorská – Říčanova), Dvořeckého, Hošťálkova (Bělohorská – Dvořeckého), Kopeckého (U Ladronky – Maštěřovského), Kozlova, Maštěřovského, Michalovicova, NN 2050 (Tomanova - Hošťálkova), Pětipeského, Řečického, Říčanova (Bělohorská – Dvořeckého), Štefkova, Šultysova (Dvořeckého – Pětipeského), U Kaštanu, U Ladronky (Tomanova – Dvořeckého).

Termín čištění: pondělí 11. října

Blok č. 13: Braškovská, Do vozovny, Dolanská, Jenečská (José Martího – Libocká), José Martího včetně parkoviště, NN 2573 část, NN 2850 (Braškovská – Za Vokovickou vozovnou), NN 2851 (Jenečská – José Martího), Osamocená, Přední, U Kolejí (Za Vokovickou vozovnou – k trati ČD), Za Vokovickou vozovnou.  

Blok č. 4: Hládkov, Jílkova, Morstadtova, Myslbekova (Dlabačov – Parléřova pravá strana, Nad Vojenským hřbitovem – Praléřova, pravá strana) Na Hubálce (Hládkov – Patočkova), Na Malovance, Nad Kajetánkou (Pod Královkou – Skupova), Nad Panenskou, Nad Vojenským hřbitovem, NN 3865 (parkoviště u Parléřova), Parléřova, Pod Královkou, Pod Marjánkou (Pod Královkou – Skupova), Za Hládkovem, Za Pohořelcem (včetně zálivů).

Termín čištění: úterý 12. října

Blok č. 14: Hostouňská, Jenečská (Libocká – Hostouňská), Ke Džbánu, Litovická, Nová Šárka, Radčina, Svatavina, Špotzova, U Silnice, Vlastina (Evropská – U Silnice). 

Blok č. 5: Břevnovská, Junácká (Patočkova – Pod Marjánkou), Kolátorova, Mládeže, NN 1456 + slepý úsek k ul. Břevnovská, Nad Kajetánkou (Skupova – Patočkova), Pod Drinopolem, Pod Marjánkou (Skupova – Břevnovská), Skupova + cesta na Bělohorskou, Slavníkova (Pod Marjánkou – Bělohorská), Svojsíkova.

Termín čištění: středa 13. října

Blok č. 15: Ciolkovského + parkoviště, Častavina, Hodčina, Mladčina, Pod Cihelnou (U Silnice – Žukovského), U Valu + parkoviště, Vlastina (U Silnice – Drnovská), Žukovského (Pod Cihelnou – slepý úsek).

Blok č. 6: Kusá, Na Petynce (Radimova – Na Zástřelu), Na Viničce (část od Na Petynce), NN 1442  (parkoviště u Renaulta), NN 2058 (spojka Radimova – Patočkova), Radimova (mimo úsek Na Petynce – Ve Střešovičkách), Ve Střešovičkách (Radimova – K Bateriím).

Termín čištění: čtvrtek 14. října

Blok č. 16: K Červenému vrchu + parkoviště, Ke Dvoru, Na Luzích, Na Volánové, Nad Lávkou, U Vokovické školy, V Nových Vokovicích, V Středu.

Blok č. 7: Anastázova + parkoviště, Cvičebná, Markétská, Meziškolská, NN 1445 (spojka Radimova – Meziškolská), Radimova (Na Petynce – Ve Střešovičkách), Sartoriova, U Dělnického cvičiště, Za Kajetánkou.

Termín čištění: pátek 15. října

Blok č. 17: Lužná, Na Krutci (Vokovická – Na Křídle), Na Křídle, Na Loukoti, Na Lužci (Půlkruhová – V Středu) Na Pastvinách, Nad Jenerálkou (NN3811 – Na Krutci), NN3810 (Nad Jenerálkou – slepý úsek), NN61 (točna bus u ulice Vokovická), Oválová, Půlkruhová, V Kruhu, Vokovická.

Blok č. 8: Brixiho, Dusíkova, Myslivečkova, Na Větrníku (Ankarská – Stamicova), NN 2652 – spojka Stamicova – Stamicova, Rejchova, Rybova, Stamicova (Na Petřinách – Na Větrníku), U Vojenské nemocnice, Voříškova.

Termín čištění: pondělí 18. října

Blok č. 18: České Družiny, Glinkova, Jírova, Kanadská, kpt. Nálepky, NN 5132, Proboštská, Starodejvická (U Dejvického rybníčku – Evropská – pravá strana), U Dejvického rybníčku (Starodejvická – slepý úsek), U Dráhy (bez slepého úseku), Velvarská, Zavadilova (Starodejvická – Kanadská). 

Termín čištění: úterý 19. října

Blok č. 19: Kladenská (nám. Bořislavka – NN5133/točna bus) Na Dlouhém Lánu + 2 parkoviště, Na Rozdílu, Nad Bořislavkou (+ spojka z ulice Na Rozdílu), Nad Tratí (V Předním Veleslavíně – Na Dlouhém Lánu), náměstí Bořislavka (Zavadilova – Kladenská, Zavadilova – Na Dlouhém lánu), NN 2082 (spojka Nad Bořislavkou – Na Rozdílu), Starodejvická (Evropská – U Dejvického rybníčku pravá strana), V Předním Veleslavíně, Za Lány, Zavadilova (Starodejvická – Na Dlouhém lánu a Starodejvická – U Dejvického rybníčku).

Termín čištění: středa 20. října

Blok č. 20: Kladenská (Nad Tratí – náměstí Bořislavka), Krátký Lán, Liberijská, náměstí Bořislavka (Kladenská – Na Dlouhém lánu), Pod Kladenskou silnicí.

Termín čištění: čtvrtek 21. října

Blok č. 21: Arabská, Egyptská, Irská, Jemenská, Nepálská, NN 2973 (komunikace u Arabské), NN 4507 (komunikace u Arabské), Skotská, Syrská + parkoviště, Tibetská, Tobrucká.

Termín čištění: pátek 22. října

Blok č. 22: Na Bečvářce, Na Beránce, Na Černé Hoře, Nad Šárkou (Vostrovská – Na Pernikářce), Nad Zlatnicí, Pod Beránkou (Nad Šárkou - slepý konec), Pražákovská, Sojkovská, U Beránky, Vostrovská (Horoměřická – Na Pernikářce), Zvonická.           

Termín čištění: pondělí 25. října

Blok č. 23: Duchoslávka, Na Bartoňce, Na Pernikářce (Duchoslávka – Nad Šárkou + slepý úsek), Na Viničních horách (Na Pernikářce – Na Pískách), Nad Šárkou (Na Pernikářce – Vostrovská), NN 2671 (spojka Na Pernikářce – Na Viničních horách), NN 3882 (Vostrovská – Na Pískách), Tylišovská, Vilímovská, Vostrovská (Na Pernikářce – Nad Šárkou).  

Blok č. J/2: K Dubovému mlýnu (část), NN 77, NN 79, Pod Mlýnkem (část), Pokojná, V Šáreckém údolí, (K Dubovému mlýnu – Nad Kaplankou – NN 78)

Termín čištění: úterý 26. října

Blok č. 24: Berkovská, Fetrovská (Nad Šárkou - Na Pískách), Gensovská, Krocínovská, Kulhánkovská, Menšíkovská, Na Dyrince (Nad Šárkou – Na Pískách), Na Hanspaulce (Vostrovská – Na Pískách), Na Kuthence (Nad Šárkou – Na Pískách), Na Ladách, Na Pahoubce, Nad Šárkou (Vostrovská – Fetrovská), Soborská (pravá strana směrem od Zlatnice), Synkovská.

Blok č. J/3: Na Svahu, NN 2675, NN 2676, Přerušená, U Sedlecké školy, U Státní dráhy, V Sedlci.

Termín čištění: středa 27. října

Blok č. 25: Komornická, Kozlovská, Na Karlovce, Na Sekyrce, Na Viničních horách (Na Pískách – Na Karlovce), Nad Komornickou, Nad Strakovkou (Kozlovská – Šárecká, levá strana k Šárecké), Sušická (Na Pískách – Na Hanspaulce), Turkovská, U Hadovky.  

Termín čištění: pondělí 1. listopadu

Blok č. 26: Fetrovská (Sušická – Na Pískách), Finkovská, Havlovská, Hermelínská, Karasovská, Na Čihadle, Na Dyrince (Za Hanspaulkou – Na Pískách), Na Hanspaulce (Na Pískách – Šárecká), Na Kuthence (Na Pískách – Sušická), NN 2672 (spojka Na Hanspaulce), Sušická (Na Hanspaulce – Za Hanspaulkou), Turkovská (spojka Na Hanspaulce), Za Hanspaulkou.

Blok č. 33: Fabiánská, Ke Kostelu, Krajní, Naardenská, NN 3779 souběžná se Sestupnou, Pelikánova, Pod domky, Pod Hvězdou, Rybničná, Sbíhavá I., Sbíhavá II., Sestupná, Šebestiánská, U Kolejí (U Stanice – Krajní), U Stanice (bez úseku U Kolejí – U Stanice), Úzká, V domcích.

Termín čištění: úterý 2. listopadu

Blok č. 27: Hanzelkova, Na Fišerce (Na Šťáhlavce – Na Míčance), Na Klimentce (Šárecká – Štiplova), Na Kodymce, Na Míčance, Na Špitálce, Na Zavadilce, Neherovská, Štiplova, Zengrova (spojka Neherovská – Na Míčance).  

Blok č. 34: Dobrovízská, Chomutovská, Jinočanská, Kralupská (Jinočanská – Nad Manovkou), Krušovická, Pod Hřbitovem (Výtvarná – Drnovská), Staré náměstí, Za Humny (část).  

Termín čištění: středa 3. listopadu

Blok č. 29: Dědinská, Družicová, Letecká (Pilotů – Radistů), Navigátorů, Parašutistů, Pilotů (Dědinská – Letecká), Radistů, Rubličova, Šmolíkova (bez úseku Žukovského – NN92).

Blok č. 35: Huberova (mimo Zahradní – slepý úsek), Konopáskova, Nad Manovkou, Nad Višňovkou (Ruzyňské schody - K Mohyle), Ovocná bez slepých úseků, Pod Mohylou, Sadová, Ve Skalkách, Ve Višňovce, Zahradní. 

Termín čištění: čtvrtek 4. listopadu

Blok č. 30: Anhaltova, Bubnova, Falcká, Haberfeldova, Libovická, Malobřevnovská, NN 1476 část, odlešínská, Rozdělovská, Thurnova, Zličínská (Moravanů – Chýňská).

Blok č. 36: Alej Českých exulantů, Bělocká, Duchcovská, Holubická, Chrášťanská, Chýňská, K Mohyle, Kralupská (Nad Manovkou – U Světličky), Na Višňovce, Nad Višňovkou (K Mohyle – Řepská), Řepská (Na Višňovce – Chrášťanská), U Světličky. 

Termín čištění: pátek 5. listopadu

Blok č. 31: Bolívarova, Moravanů, Na Břevnovské pláni, Nad Motolskou nemocnicí, Pozdeňská, Slezanů, Šafránecká (Nad Motolskou nemocnicí – slepý úsek), Za Oborou.

Blok č. 38: Africká, Alžírská, Etiopská, Kamerunská, Kladenská (Veleslavínská – Nad Tratí), Nad Tratí (Na Dlouhém lánu – Africká), Súdánská.

Termín čištění: pondělí 8. listopadu

Blok č. 32: Brodecká (Stochovská – Pavlovská), Kněževská, Ledecká, Lounská, Mladotická, Pavlovská, Přílepská, Rakovnická, Sobínská, Statenická, Stochovská, Třebonická, Únětická.

Blok č. 39: Adamova, Nad Stanicí (NN 4265 – slepý konec), NN 100 (Nad Stanicí – Veleslavínská), NN 3802 (U Sadu – Pod Petřinami), Pod Dvorem část, Pod Okrajem, Pod Petřinami, Střední (U Sadu – Pod Petřinami), U Zámečku (Veleslavínská – Adamova).

Termín čištění: úterý 9. listopadu

Blok č. 28: K Matěji (bez slepého úseku), Matějská (Šárecká – Vidlicová), Na Babě (Nad Paťankou – Průhledová), Nad Lesíkem, Nad Paťankou (slepý úsek – Paťanka + parkoviště), Starého, U Matěje.

Blok č. 37: Jarní, Matějská (Vidlicová - slepý úsek), Na Babě (Průhledová – Jarní), Na Ostrohu (Matějská – NN 2875), Nad Paťankou (Paťanka – Jarní), NN 2866 (Matějská – Matějská), Průhledová.

Termín čištění: středa 10. listopadu

Blok č. D/1: K Brusce, Mickiewiczova, Na Baště sv. Jiří, Na Baště sv. Ludmily, Na Valech, NN 121, NN 2061, Pod Baštami, Pod Valy, Tychonova, U Letohrádku královny Anny, U Písecké brány (včetně středového pásu pro parkování), U Prašného mostu.

Termín čištění: čtvrtek 11. listopadu 

Blok č. D/2: Bílá, Božkova, Kadeřávkovská, Kolejní (Evropská – Kadeřávkovská), Mydlářka, Na Kocínce, Na Vlčovce, Salabova, Seminární, Thákurova (včetně parkovacích zálivů), Zikova.                                                                                  

Termín čištění: pátek 12. listopadu

Blok č. D/3: Čínská (Šlejnická – Jugoslávských partyzánů), Kotěrova, Koulova, Mylnerovka, Na Dionýsce, Na Julisce, Na Kvintusce (Šlejnická – Na Šťáhlavce), Na Markvartce, nám. Na Santince (parkoviště před bývalým nákupním střediskem), Pod Juliskou, Rychtářská, Šlejnická, Zemědělská. 

Termín čištění: pondělí 15. listopadu

Blok č. D/4: Bechyňova (plus 2x zálivy), Flemingovo náměstí (plus záliv), Kolejní (Bechyňova - Zelená), Na Kvintusce (Na Šťáhlavce – Zengrova), Nikoly Tesly, Stavitelská, Velflíkova, Zelená, Zengrova (plus parkoviště).

Termín čištění: úterý 16. listopadu

Blok č. D/5: Jaselská (Bubenečská – Srbská), K Starému Bubenči, Muchova, Na Zátorce, nám. Pod Kaštany (Wolkerova – K Starému Bubenči), Pelléova (Milady Horákové – Pod Kaštany), Pětidomí, Pod Kaštany (Bubenečská – Pelléova, včetně zálivů), Romaina Rollanda, Slavíčkova, Srbská, Suchardova, U Vorlíků, V Tišině.

Termín čištění: čtvrtek 18. listopadu

Blok č. D/8: Bachmačské náměstí, Čs. armády (nám. Svobody – Eliášova, pravá strana), Eliášova

(Dejvická – Čs. armády, včetně zálivů), Jaselská (Bubenečská – V. P. Čkalova), Jilemnického,

Mařákova, Národní obrany (Eliášova – Čs. armády, včetně zálivů), V. P. Čkalova (včetně zálivů).

Termín čištění: pátek 19. listopadu

Blok č.D/9: Českomalínská (Rooseveltova – V Sadech), Čs. armády (Eliášova – Vítězné nám. pravá strana), Gotthardská, Na Seníku (část úsek u V Sadech), náměstí Svobody (bez úseku Čs. armády – Sukova), Národní obrany (Čs. armády – Rooseveltova), Puškinovo náměstí, Sukova, Uralská, V Sadech, Verdunská.

Termín čištění: pondělí 22. listopadu

Blok č. D/10: Albánská, Březovského, Českomalínská (Rooseveltova – Goetheho), Čínská (Terronská – Ve Struhách), Heineho, Chittussiho (Maďarská – NN4231), Jednořadá (Ve Struhách – Šestidomí a Ve Struhách – Jednořadá), Juarézova, M. J. Lermontova, NN1355 (A. Čermáka – Maďarská), NN 2678 (Ve Struhách – Jednořadá), Sibiřské náměstí (část), Šestidomí, Ve Struhách, Vietnamská.

Termín čištění: úterý 23. listopadu

Blok č. D/12: Lotyšská, NN 3789 část, Rooseveltova (Jugoslávských partyzánů –Terronská), Studentská, Šolínova, Technická (Šolínova – Studentská), Vítězné náměstí včetně zálivů (Svatovítská – Buzulucká – Evropská – Jugoslávských partyzánů bez kruhového objezdu)                                                                                                    

Termín čištění: středa 24. listopadu

Blok č. D/13: Dejvická (Vítězné nám. – Bubenečská), Kyjevská (Kafkova – Národní obrany), Na Hutích, Vítězné náměstí včetně zálivů (Svatovítská – Čs. armády – Verdunská – Jugoslávských partyzánů – bez kruhového objezdu).

Termín čištění: čtvrtek 25. listopadu

Blok č. D/14: Bubenečská (Dejvická – Sibiřské nám.), Dr. Zikmunda Wintra (Bubenečská – Ch. de Gaulla), Eliášova (Čs. armády – Českomalínská), Charlese de Gaulla, Mongolská, Na Marně, Raisova, Rooseveltova (Ch. de Gaulla – Sibiřské nám. pravá strana), Štursova, U Zeměpisného ústavu.

Termín čištění: pátek 26. listopadu

Blok č. D/15: Antonína Čermáka (Terronská – Ve struhách), Maďarská (Terronská – Chittussiho), N. A. Někrasova, náměstí Interbrigády, Terronská (včetně zálivů).

Termín čištění: pondělí 29. listopadu

Blok č. O/1: Buštěhradská, Dělostřelecká (Spojená – Pod Hradbami), Malá, Na Ořechovce (Východní – Pevnostní - levá strana do centra), Pod Hradbami, Slunná (U Laboratoře – Na Ořechovce) a Slunná (Na Ořechovce – Pevnostní), Špálova (Na Ořechovce – Dělostřelecká), U Laboratoře (Na Ořechovce – Slunná), Zbrojnická.  

Blok č. S/1: Na Hubálce (Střešovická – Patočkova), Nad Hradním vodojemem (včetně zálivů), NN 110, NN 1455, NN 2048 + schody, Norbertov, Otevřená, Pod Bateriemi (část komunikace + schody), Pod Kostelem (Sibeliova – Nad Hradním vodojemem), Nad Octárnou, Sibeliova (U Střešovických hřišť – U Laboratoře), Starostřešovická – (část), U Laboratoře (Nad Octárnou – Střešovická).

Termín čištění: úterý 30. listopadu

Blok č. O/2: Cukrovarnická (Lomená – Patočkova), Lomená (Střešovická – Cukrovarnická), Macharovo náměstí, Na Ořechovce (Východní – Pevnostní – pravá strana do centra), Slunná (Cukrovarnická – Na Ořechovce), Strmá, Špálova (Střešovická – Na Ořechovce), U Laboratoře (Střešovická – Na Ořechovce), Východní (Cukrovarnická – Střešovická), Západní (Střešovická – Cukrovarnická).

Blok č. S/2: Farní, Na Kocourkách, Na Petynce (Na Zástřelu – NN107), Na Zástřelu, NN 105, NN 1450 část, NN 1451, Patočkova (NN 1356 – Na Petynce), Pod Andělkou, U Andělky, U Střešovických hřišť, Ve Střešovičkách (U Baterií – U Střešovických hřišť).

Termín čištění: středa 1. prosince

Blok č. O/3: Dělostřelecká (Klidná – Spojená), Klidná, Lomená (Cukrovarnická – slepý úsek), Na Klínku, Na Ořechovce (Východní – V Průhledu – slepý úsek), NN 1365 (Klidná – Dělostřelecká), Pod Ořechovkou, Pod Vyhlídkou (Cukrovarnická - Pod Ořechovkou), Spojená, U Podchodu, V Průhledu (Cukrovarnická - Na Ořechovce), Východní (Cukrovarnická – Spojená), Západní (Cukrovarnická – Spojená).  

Blok č. S/3: Na Bateriích, Nad Petynkou, nám. Před bateriemi, Sibeliova (Nám. Před bateriemi – Nad Hradním vodojemem), Talichova, U Šesté baterie.

Termín čištění: čtvrtek 2. prosince

Blok č. O/4: Cukrovarnická (Lomená – Za Průsekem), Na Dračkách, Na Pěkné vyhlídce (Střešovická – Na Dračkách), Na Průseku, NN104 (Střešovická – Nový lesík), Nový lesík, Pod Novým lesem (NN 104 – Na Petřinách), Pod Vyhlídkou (Na Dračkách – Cukrovarnická), Střešovická (V Průhledu – NN 104), V Průhledu (Střešovická – Cukrovarnická oba úseky), Za Průsekem.

Blok č. S/4: Na Dělostřílnách, Na Hradním vodovodu, Na Zástřelu (U Šesté baterie – Na Bateriích), Nad Hradním potokem, Nad Zahradnictvím, Pod Novým lesem (NN 104 – Potoční), U Čtvrté baterie, U Druhé baterie, U Páté baterie, U První baterie, U Třetí baterie.

ikonka typu souboru application/pdf KOMPLEXNÍ ÚKLID KOMUNIKACÍ podzim 2021 [ PDF • 259kB ]

 

 

 



© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.ladronkafest.cz/uklid_komunikaci ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz